07 Tetor 2016

Municipium Ulpiana-Justiniana Secunda

Numri unik i asetit: TKRKS2A001 Lokacioni: Graēanicė Kriteret:Historike, Arkeologjike, Artistike dhe Shkencore Koordinatat: 42.596535, 21.175091

lexo më shumë >